Kurumsal

"1985 yılında Bursa’da kurulan “Karadeniz İskele Kalıp Sistemleri” Ülkemiz başda olmak üzere Dünyanın bir cok ülkesine hizmet vermektedir. Firmamız İskele ve Kalıp Sistemleri,Personel ve Yük Asansörüleri,Hareketli Cephe Platformları ile sektöründe ülke gelişimine önemli katkılarda bulunmuştur.Kalite, hız ve ekonomik çözümleri ile sektörün bir ışığı olmuştur. Zamanın gelişen teknolojisini yakından takip ederek kendini geliştirmeye devam etmiştir."

Hakkımızda

''KALİTELİ ÜRÜN,KUSURSUZ HİZMET''1985 yılında Bursa’da kurulan “Karadeniz İskele Kalıp Sistemleri” Ülkemiz başda olmak üzere Dünyanın bir cok ülkesine hizmet vermektedir. Firmamız İskele ve Kalıp Sistemleri,Personel ve Yük Asansörüleri,Hareketli Cephe Platformları ile sektöründe ülke gelişimine önemli katkılarda bulunmuştur.Kalite, hız ve ekonomik çözümleri ile sektörün bir ışığı olmuştur. Zamanın gelişen teknolojisini yakından takip ederek kendini geliştirmeye devam etmiştir.

Karadeniz İskele “Kaliteli ürün, Kusursuz Hizmet” anlayışından hareketle, Üretim – Kiralama – Satış – Projelendirme - Lojistik ve Servis Hizmetleri ile müşterilerine her zaman çözüm ortağı olmayı kendine ilke edinmiştir.

En büyük kazancının müşteri memnuniyeti olduğunun bilinciyle hareket eden firmamız uzman kadrosu ve deneyimli teknik ekibiyle siz değerli müşterilerimizin her daim yanında olmuştur.


Hizmet sağladığı İnşaat sektörü ve Endüstriyel tesislerin çalışma koşullarının zorluğu ve can güvenliği riskinin yüksek olması nedeniyle, insan sağlığına verilmesi gereken değer konusundaki bilinci ve sorumluluğu gereğince Karadeniz İskele,ürünlerinin kalitesinden asla taviz vermemektedir.


Karadeniz İskele Kalıp Sistemleri  olarak teknolojiyi yakından takip ederek gelişen Dünya'da daha aktif bir rol alabilmek icin cok calışmaktayız.

Kurucu Başkan
Osman KALAYCI